Word Fit, Train Samen - Onze Groepslessen

Blijf gemotiveerd met onze gevarieerde groepslessen

Laat je motiveren door gepassioneerde trainers, maak vriendschappen met je mede sporters en bovenal, heb plezier! Dit is waarom onze groepslessen zo succesvol zijn:

Energieke groepslessen voor iedereen

Onze energieke groepslessen zijn de plek waar fitness, plezier en community samenkomen! Versterk je lichaam en conditie terwijl je deelneemt aan uitdagende workouts onder begeleiding van onze gecertificeerde Elite Coaches. Of je nu op zoek bent naar cardio, krachttraining of een mix van beide, onze groepslessen bieden een motiverende omgeving waar je samen met anderen kunt trainen en jezelf kunt uitdagen.

Onze team van gecertificeerde Elite Coaches is ervaren op het gebied van sportbegeleiding en kunnen jou helpen de perfecte workout te vinden, ongeacht je leeftijd of fitnessniveau.

Onze Unieke, Gevarieerde Groeps workouts

Onze diverse, energieke workouts zijn voor alle leeftijden en fitnessniveaus. Bij TCC Gym vind je een stimulerende omgeving om samen te trainen en jezelf te overtreffen

Kracht

Bouw kracht, flexibiliteit en uithoudingsvermogen op tijdens onze dynamische Kracht Workouts. Train met je eigen lichaamsgewicht en leer omgaan met gewichten onder begeleiding van onze Elite Coaches

Cardio

Versnel je hartslag en verbrand calorieën met onze Cardio Workouts. Een uitdagende mix van cardio-workouts die je conditie verbeteren en helpen vet verbranden voor de perfecte summerbody

Calisthenics Jeugd

Laat je kinderen de wereld van calisthenics ontdekken met onze speelse en educatieve Calisthenics Kids lessen. Bouw aan kracht, coördinatie en zelfvertrouwen terwijl ze plezier hebben en sociale vaardigheden ontwikkelen

Skills

Ontwikkel indrukwekkende skills zoals de handstand, muscle-up en human flag. Ongeacht je fitnessniveau, er zijn altijd toffe calisthenics skills om aan te werken. Onze Elite Coaches helpen je jouw eerste skill unlocken

Welcome To The Club

Join the club for exclusive workout and diet tips, pre-sales and info on upcoming events.